fbpx
Kasia zdecydowała sie na sesję z okazji 40 urodzin.

Czy znasz taką osobę?
Wszyscy znamy osoby, które wiecznie kogoś uszczęśliwiają. Można pokusić się o stwierdzenie, że w tym pędzie ku uszczęśliwieniu innych, zapominają o sobie. Podporządkowują swoje życie, rezygnują z siebie, wręcz przestają żyć swoim życiem. Czy znasz taką osobę? A może sama nią jesteś?

Lubisz uszczęśliwiać innych?
Nie ukrywajmy, w dzisiejszych czasach mamy wokół siebie wiele osób, które możemy uszczęśliwić. Rodzina, dzieci, znajomi z pracy, przyjaciele, a nawet spotkana na ulicy osoba. Mamy wewnętrzną potrzebę bycia lubianymi, miłymi i potrzebnymi. Odmawiamy sobie w imię szczęścia i zadowolenia innych osób. Poświęcamy swój czas, energię. Dajemy. Nie da się ukryć, że uszczęślwianie innych przypisujemy zazwyczaj kobietom. To one w większości dbają o dom, rodzinę, dzieci, najbliższych, a swoje potrzeby stawiają na końcu. Nie mają dla siebie czasu.

Moment przełomowy?
Jednak pewnego dnia część kobiet dochodzi do momentu, w którym zaczyna wracać do przeszłości, analizować, wyciągać wnioski. Dla niektórych kobiet jest to moment 30-tych urodzin, dla innych 40-tych lub 50-tych. Może być to też czas, kiedy dziecko osiąga pełnoletność lub staje się w pełni samodzielne. Może być to również rozstanie czy też rozwód. Momenty przełomowe nadchodzą w życiu każdej kobiety. Upływający czas sprawia, że część kobiet chce się na chwilę zatrzymać i odnależć w sobie to, co ich zdaniem zostało przez lata zgubione.

Sesja zdjęciowa sposobem na uszczęśliwienie siebie?
To właśnie sesja zdjęciowa może pomóc w odnalezieniu tego, o czym niektóre kobiety zapominają – o pięknie, które tkwi w każdej z niej. Pamiętajmy, że to nie tylko piękne zdjęcia, to poczucie siły i wyjątkowości. To możliwość spojarzenia na siebie na nowo i ponowne zauważenie SIEBIE. To możliwość pokochania siebie na nowo. I w końcu – to możliwość uszczęśliwienia siebie.

To właśnie dla Ciebie!
Wiem, że na co dzień robisz mnóstwo zdjęć – dzieciom, otoczeniu i również sobie. Uwierz jednak, że zdjęcia wykonane telefonem różnią się od zdjęć, jakie ja mogę dla Ciebie zrobić. Moje zdjęcia to nie katalog z plikami na komputerze, o którym szybko zapominamy. To również trwała i cenna pamiątka. Jak chcesz, aby zapamiętali Cię Twoi najbliżsi? Pokaż im prawdziwą siebie!

Nie obawiaj się!
Zdaję sobie sprawę, że możesz obawiać się takiej sesji, tych lamp, obiektywów. Niepotrzebnie! To tylko narzędzia, dzięki którym uchwycę Twoją naturę. Od progu mojego studia zobaczysz, że nie ma się czego bać, a na sesji panuje pozytywna i wesoła atmosfera. Potrafię ustawić Cię do zdjęć i szybko przekonasz się, że Twoje obawy o tym, że nie wiesz jak stanąć, usiąść, zapozować – są niepotrzebne. Na bieżąco pokazuję też zdjęcia na ekranie, żebyś zobaczyła jak świetnie wyglądasz, dzięki czemu uwierzysz mi jeszcze bardziej.

To już ten czas!
Wierzę, że zależy Ci na uszczęśliwianiu tych, których kochasz. Jeżeli do tej pory nie pokochałaś w pełni siebie, udowodnię Ci, że zasługujesz na uszczęśliwienie siebie. A jeżeli kochasz siebie, zrób sama sobie najlepszy prezent! A ja Ci w tym pomogę! W każdym przypadku efektem naszej pracy będziesz prawdziwa Ty uchwycona przez mój obiektyw.

Nadszedł czas na uszczęśliwienie siebie!

Zadzwoń: 501-787-723 lub zarezerwuj czas na darmową rozmowę o sesji pod adresem: https://janiszewski.mafelo.net/book